Lézeres jelölőgép fémekhez

Rövid leírás:

A szálas lézergravírozó gép a legfejlettebb német technológiát alkalmazza, és a szálas lézerforrás élettartama elérheti a 100 000 órát, 8-10 évet fogyóeszközök és karbantartás nélkül.

A szálas lézergravírozó gép a legjobb választás azoknak az ügyfeleknek, akik különleges követelményeket támasztanak a legkisebb és legfinomabb lézersugárral és karakterrel szemben.Számos funkciója szerint az emberek szálas lézergravírozó gépnek, fémlézergravírozó gépnek, fémlézeres jelölőgépnek, lézeres fémgravírozó gépnek, fém lézergravírozó gépnek is nevezik.

Termék leírás

Termékcímkék

Leírás

Modell HRC- 20A/30A/50A/80A/100A
Munkaterület (MM) 110x110/160*160 (opcionális)
Lézer teljesítmény 20W/30W/50W/80W/100W
Lézeres ismétlési frekvencia 1 KHz-400KHz
Hullámhossz 1064 nm
Gerenda minősége <2M2
Minimális vonalszélesség 0,01 mm
Min karakter 0,15 mm
Jelölési sebesség <10000mm/s
Jelölési mélység <0,5 mm
Ismételje meg a Precision +_0,002 mm
Tápegység 220V(±10%)/50Hz/4A
Bruttó teljesítmény <500W
A lézermodul élettartama 100 000 óra
Hűtési stílus Léghűtés
Rendszer összetétele Vezérlőrendszer, HP laptop, külön típus
Munkakörnyezet Tiszta és pormentes
Üzemi hőmérséklet 10℃-35℃
páratartalom 5-75% (kondenzvíz mentes)
Erő AC220V, 50HZ, 10Amper stabil feszültség
Garancia 12 hónap

Alkalmazási anyagok

A szálas lézeres jelölőgép a legtöbb fémjelölési alkalmazással működik, mint például arany, ezüst, rozsdamentes acél, sárgaréz, alumínium, acél, vas stb. , Makrolon.

Előnyök

1. Teljes irányú kerék és állítható láb kényelmesen mozgatható.
2. A szálas lézerforrás hosszú élettartama: 100 000 óra.
3. Kiváló minőségű pásztázó galvanométer, jó tömítéssel, kis térfogatú, kompakt.
4. JCZ vezérlő, USB interfész, gyors és stabil átvitel
5. Nagy pontosság: akár 0,0012 mm-es, fantasztikus és stabil jelölési hatást biztosít.
6. Kiváló lézersugár: a felbontás 1 mikron, 10-szerese a hagyományos termékeknek.
7. Nincsenek fogyóeszközök: Egy Fiber Marker több mint 10 évig működhet fogyóeszközök nélkül.
8. Gyors sebesség: 10000 mm/s jelölési sebesség, 3-5-ször nagyobb, mint a hagyományos termékeké.
9. A szálas lézersugárnak nincs szüksége a lézer optikai útjának beállítására.
10. Alacsony fogyasztás: <400 W, 1/25-1/10-szerese a Diode és YAG fogyasztásnak, gazdaságosabb és környezetbarátabb.

A gép részletei

Lézeres jelölőgép

Galvo fej

1. Híres Sino-galvo márka, nagy sebességű galvanométer szkennelés SCANLAB technológiával, digitális jellel, nagy pontossággal és sebességgel.

2. Síkmezős képek mikronrendű diffrakciós korlátozott foltmérettel állnak rendelkezésre.

Mezőlencse

Híres márkát használunk, hogy precíziós lézert, szabványos 110x110 mm-es jelölési területet, opcionális 175x175mm, 200x200mm, 300x300mm stb.

Mezőlencse

Lézerforrás

Raycus Laser Source-t használunk, amely széles körben szelektív működési hullámhosszt, rendkívül alacsony amplitúdójú zajt, nagy stabilitást és ultra hosszú élettartamot.

JCZ VEZÉRLŐTÁBLA

1. Hatékony szerkesztő funkció.

2. Barátságos felület

3. Könnyen használható

4. Támogatja a Microsoft Windows XP, VISTA, Win7, Win10 rendszert.

5. Támogassa az ai, dxf, dst, plt.bmp, jpg, gif, tga, png, tif és más fájlformátumokat.

Dupla piros fény mutató

Ha két piros lámpa egybeesik a legjobban, a dupla piros fénymutató segít az ügyfeleknek gyorsan és egyszerűen fókuszálni.

Fixture

1. Könnyen feltehető különféle anyagok a munkaasztalra.

2. A munkaasztalon több rugalmas csavarlyuk található, amelyek kényelmesek az egyedi telepítéshez.

2D táblázat

A standard asztal mérete 220x300 mm.Mozoghat balról jobbra és elölről hátra.Anyag rögzítésére is alkalmas.

  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk