A 20 W-os lézeres jelölőgép gyári ára

Rövid leírás:

A szálas lézergravírozó gép a legfejlettebb német technológiát alkalmazza, és a szálas lézerforrás élettartama elérheti a 100 000 órát, 8-10 évet fogyóeszközök és karbantartás nélkül.

A szálas lézergravírozó gép a legjobb választás azoknak az ügyfeleknek, akik különleges követelményeket támasztanak a legkisebb és legfinomabb lézersugárral és karakterrel szemben.Számos funkciója szerint az emberek szálas lézergravírozó gépnek, fémlézergravírozó gépnek, fémlézeres jelölőgépnek, lézeres fémgravírozó gépnek, fém lézergravírozó gépnek is nevezik.

Termék leírás

Termékcímkék

Leírás

Modell HRC- 20A/30A/50A/80A/100A
Munkaterület (MM) 110x110/160*160 (opcionális)
Lézer teljesítmény 20W/30W/50W/80W/100W
Lézeres ismétlési frekvencia 1 KHz-400KHz
Hullámhossz 1064 nm
Gerenda minősége <2M2
Minimális vonalszélesség 0,01 mm
Min karakter 0,15 mm
Jelölési sebesség <10000mm/s
Jelölési mélység <0,5 mm
Ismételje meg a Precision +_0,002 mm
Tápegység 220V(±10%)/50Hz/4A
Bruttó teljesítmény <500W
A lézermodul élettartama 100 000 óra
Hűtési stílus Léghűtés
Rendszer összetétele Vezérlőrendszer, HP laptop, külön típus
Munkakörnyezet Tiszta és pormentes
Üzemi hőmérséklet 10℃-35℃
páratartalom 5-75% (kondenzvíz mentes)
Erő AC220V, 50HZ, 10Amper stabil feszültség
Garancia 12 hónap

A gép jellemzői

1. Kompakt: A csúcstechnológiás termék, amely lézereszközből, számítógépből, automatikus vezérlőből és precíziós gépekből áll.Kicsi kialakítású, és a teljes tömege 22 kg.
2. Nagy pontosság: Az újrapozícionálási pontosság 0,002 mm.
3. Nagy sebesség: Az importált szkennelési rendszer a szkennelési sebességet akár 7000 m/s-ig teszi.
4. Könnyen kezelhető: Megengedheti magának a Windows alapú speciális jelölőszoftvert, amely valós időben állítja be a lézerteljesítményt és az impulzusfrekvenciát.Számítógépes bevitelt és kiadást végezhet a speciális jelölőszoftverek és a grafikus szoftverek, például az Au toCAD, a CorelDRAW és a Photoshop szerkesztése szerint.5. Nagy megbízhatóság: MTBF>100 000 óra.
5. Energiatakarékosság: Az optikai-elektromos átalakítás hatékonysága akár 30%.
6. Alacsony üzemeltetési költség: Nincs kopó alkatrész.Ingyenes karbantartás.

A gép részletei

Lézeres jelölőgép

Galvo fej

Híres Sino-galvo márka, nagy sebességű galvanométer szkennelés SCANLAB technológiával, digitális jel, nagy pontosság és sebesség.

Mezőlencse

Híres márkát használunk, hogy precíziós lézert, szabványos 110x110 mm-es jelölési területet, opcionális 175x175mm, 200x200mm, 300x300mm stb.

Mezőlencse

Lézerforrás

Raycus Laser Source-t használunk, széles körben szelektív működési hullámhosszt, rendkívül alacsony amplitúdójú zajt, nagy stabilitást és ultra hosszú élettartamot.

JCZ VEZÉRLŐTÁBLA

1. Hatékony szerkesztő funkció.

2. Barátságos felület

3. Könnyen használható

4. Támogatja a Microsoft Windows XP, VISTA, Win7, Win10 rendszert.

5. Támogassa az ai, dxf, dst, plt.bmp, jpg, gif, tga, png, tif és más fájlformátumokat.

Dupla piros fény mutató

Ha két piros lámpa egybeesik a legjobb élességállítással, a dupla piros fénymutató segítségével az ügyfelek gyorsan és egyszerűen fókuszálhatnak.

Fixture

1. Könnyen feltehető különféle anyagok a munkaasztalra.

2. A munkaasztalon több rugalmas csavarlyuk található, amelyek kényelmesek az egyedi telepítéshez.

  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk